TworzymyGłos Regionu

Wiktoria Grzesiak zostanie Miss Wielkopolski Nastolatek?

Środa, 20 czerwca 2018 o 12:54, autor: 1 5039
Wiktoria Grzesiak zostanie Miss Wielkopolski Nastolatek?

Już w najbliższy piątek, 22 czerwca, w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się finał konkursu Miss Wielkopolski oraz Miss Wielkopolski Nastolatek. Wśród pięknych kobiet i dziewczyn nie zabrakło reprezentantki powiatu leszczyńskiego, którą jest Wiktoria Grzesiak z Osiecznej.

W walce o tytuł Miss Wielkopolski Nastolatek bierze udział 10 dziewczyn, a finałowa gala to na pewno dla nich wielkie wydarzenie. Co ciekawe w tej stawce najmłodsza jest Wiktoria Grzesiak z Osiecznej, która ma 15 lat. Jak będą wyglądać piątkowe zmagania?

-  Finalistki zaprezentują się w kilku odsłonach - od sukienek, przez stroje kąpielowe aż po suknie ślubne! Tego wieczoru polską stolicą piękna będzie Ostrów Wielkopolski! Galę uświetnią występy Wojtka Bałwako (uczestnik Bitwy na głowy), Maksymiliana Łapińskiego oraz Boskiego Diego – mówi Grzegorz Ostrowski, organizator konkursu Wielkopolska Miss.

Gala odbędzie się w Ostrowskim Centrum Kultury, a jak zapewnia organizator chętni to udziału mogą jeszcze nabywać ostatnie bilety. Na razie podziwiać możemy zdjęcia dziewczyn w strojach kąpielowych marki Azulena, które podczas zgrupowania w Olsztynie wykonał Kamil Hadyński z Poznania. Trzymamy kciuki za Wiktorię i mamy nadzieję, że po piątkowej gali będzie bardzo zadowolona. W galerii zdjęcia zarówno kandydatek do tytułu Miss Wielkopolski jak i Miss Wielkopolski Nastolatek.

(olek/ foto: Wielkopolska Miss)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~wooow
20.06.2018 14:10

piękna dziewczyna! trzymam kciuki

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock