TworzymyGłos Regionu

Dni Leszna odwołane!

- władze miasta odwołują lokalne imprezy

Piątek, 03 kwietnia 2020 o 14:09, aktualizacja Piątek, 03 kwietnia 2020 o 14:43, autor: 0 370
Dni Leszna odwołane!

Na odwołanie wielu lokalnych imprez zdecydowały się władze Leszna na czele z prezydentem Łukaszem Borowiakiem. Powodem, takiej decyzji jest oczywiście rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa. 

Dziś podczas wideokonferencji prasowej, Prezydent Leszna Łukasz Borowiak poinformował, że Dni Leszna i Piknik Szybowcowy w tym roku nie zostaną zorganizowane. Decyzja ta podyktowana jest epidemią wirusa COVID-19.

Prezydent Borowiak poinformował również, że miasto w tym roku nie będzie realizować takich imprez jak Rynki Śniadaniowe czy Kino ze Smakiem. Pod znakiem zapytania stoi również organizacja festiwalu Leszno Barok Plus. Jedyną dobrą wiadomością jeśli chodzi o imprezy masowe w roku bieżącym, to deklaracja organizacji jednej, bardzo dużej imprezy, w którą zaangażowane będą wszystkie jednostki kulturalne Miasta Leszna. Miałaby ona uczcić 100-lecie powrotu Leszna do macierzy. Jej termin oraz inne szczegóły nie są znane, a organizacja całego wydarzenia zależy od dalszego przebiegu epidemii wirusa SARS-CoV-2.

źródło: leszno.pl
fot. tvml.pl 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock