TworzymyGłos Regionu

Innej opcji nie było

Pogoń Połczyn-Zdrój 0:11 GI Malepszy Futsal Leszno

Poniedziałek, 06 stycznia 2020 o 13:15, aktualizacja Sobota, 08 lutego 2020 o 17:51, autor: 0 491
Innej opcji nie było

Awans do 1/16 Pucharu Polski wywalczyli futsaliści GI Malepszy Futsal Leszno. Nasz zespół w Połczynie-Zdroju rozprawił się z miejscową Pogonią zwyciężając ostatecznie 11:0. 

Zdecydowanym faworytem sobotniej konfrontacji byli leszczynianie. Jednak pierwsze fragmenty spotkania nie były dla biało-czerwonych najłatwiejsze. Wydarzenia na parkiecie uspokoił dopiero gol Jakuba Molickiego zdobyty w 12 minucie. Kolejne trzy bramki strzelone przez podopiecznych Tomasza Trznadla praktycznie rozstrzygnęły losy rywalizacji. 

W drugiej połowie formalności stało się zadość. Mimo braku kilku podstawowych zawodników nasz zespół dorzucił kolejne siedem trafień zwyciężając ostatecznie w Połczynie-Zdroju 11:0. 

Warto odnotować, że w meczu z Pogonią w barwach klubu z Leszna zadebiutował Jakub Budych. Dla bramkarza pozyskanego przez leszczynian w przerwie świąteczno-noworocznej był to udany występ. 26-latek zachował czyste konto popisując się przy tym kilkoma skutecznymi interwencjami. Swoją obecność na parkiecie zaznaczył również Rajmund Siecla, który zdobył swoją pierwszą bramkę dla ekipy z Leszna. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock