TworzymyGłos Regionu

Kadra pełna leszczyńskich Byków

Sobota, 08 lutego 2020 o 16:13, aktualizacja Piątek, 28 lutego 2020 o 10:37, autor: 0 448
Kadra pełna leszczyńskich Byków

Skład na spotkanie z reprezentacją Australii ogłosił Marek Cieślak. Wśórd wybrańców selekcjonera reprezentacji Polski znalazła się trójka reprezentantów Fogo Unii Leszno. 

Nie będzie to pierwszy mecz obu reprezentacji. W ostatnich sześciu latach rywalizację obu narodowych ekip zdominowali Polacy, którzy zwyciężali trzykrotnie. Zaskoczeni podobnym scenariuszem nie możemy być także 29 marca kiedy to na Motoarenie Polacy ponownie podejmować będą reprezentantów Australii. 

Wszystko dlatego, że trener Marek Cieślak zdecydował się posłać do boju najlepszych z najlepszych. W składzie biało-czerwonych znaleźli się aktualny Mistrz Świata Bartosz Zmarzlik, a także uczestnik cyklu Grand Prix Patryk Dudek. Uznanie w oczach Cieślaka znalazł również wracający do kadry Krzysztof Kasprzak. 

Wśród powołanych nie zabrakło też Janusza Kołodzieja, Bartosza Smektały i Dominika Kubery z Fogo Unii Leszno. 

Na korzyść ekipy Marka Lemona może działać okres zimowy, który spędzili na torze. Polacy okres przygotowawczy spędzili na klubowych treningach. W ostatnim czasie kadra Cieślaka trenowała w Szklarskiej Porębie, gdzie kadrowicze pracowali m. in. na sali treningowej. 

źródło: fan page Żużlowej Reprezentacji Polski na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock