TworzymyGłos Regionu

Kaliszanie bliżej finału

UKS 9 Leszno 0:3 MUKS Amber Kalisz

Sobota, 22 lutego 2020 o 23:00, aktualizacja Sobota, 22 lutego 2020 o 23:56, autor: 0 226
Kaliszanie bliżej finału

W bardzo trudnym położeniu przed rewanżem z MUKS-em Amber Kalisz znaleźli się siatkarze UKS 9 Leszno. Podopieczni Roberta Klimkowskiego przegrali pierwsze spotkanie we własnej hali 0:3. 

Najbardziej wyrównana była pierwsza partia sobotniego spotkania. Ambitnie walczący leszczynianie set otwarcia przegrali ostatecznie do 21. Zdecydowanie mniej do powiedzenia nasz zespół miał w kolejnej odsłonie. Błędy pomarańczowo-czarnych w przyjęciu sprawiły, że ekipa z Kalisza wygrała 25:19. Słabą sytuację w przyjęciu trener Robert Klimkowski próbował ratować w secie trzecim, w którym za odbiór zagrywki rywala odpowiedzialny był nominalny rozgrywający Jakub Szarek. Taki, a nie inny manewr szkoleniowca miejscowych nie przyniósł pożądanego efektu. Gospodarze nadal nie radzili sobie z pierwszym podaniem rywali przegrywając tę część gry 17:25, a całe spotkanie 0:3. 

Leszczynianie przed przyszłotygodniowym rewanżem w Kaliszu znajdują się w niezwykle trudnym położeniu. MUKS Amber potrzebuje bowiem zaledwie jednego seta, aby wyeliminować UKS 9 z walki o mistrzostwo wielkopolskiej III ligi.

UKS 9 Leszno - MUKS Amber Kalisz 0:3 (21:25, 19:25, 17:25)

fot. UKS 9 Leszno 
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock