TworzymyGłos Regionu

Koło pełne narkotyków

- zatrzymany za posiadanie

Środa, 27 listopada 2019 o 10:40, autor: 0 904
Koło pełne narkotyków

Gdzie można schować narkotyki? Pomysłowościa wykazał się 40-letni mieszkaniec Rydzyny. Leszczyńscy funkcjonariusze zatrzymali kierowcę volkswagena po ustaleniu, że w pojeździe może przewozić zabronione substancje.  W trakcie kontroli, policyjny pies wywęszył narkotyki ukryte w zapasowym kole. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

22 listopada br. policjanci z Leszna ustalili, że przez teren górowski porusza się osobowy volkswagen, wewnątrz którego mogą znajdować się zabronione substancje. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. Sprowadzono przewodnika wraz z psem do tropienia zapachów narkotykowych. Pies wskazał koło zapasowe w bagażniku. Znaleziono 3 kg marihuany i 160 g haszyszu. 

40-latka z Rydzyny zatrzymano i odwieziono do aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. 24 listopada głogowski Sąd Rejonowy, na wniosek prokuratury, zastosował najsurowszy środek zapobiegawczy - 3-miesięczny areszt. Podejrzanemu grozi do 10 lat więzienia.

(Foto: KMP Leszno)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock