TworzymyGłos Regionu

Mały przełom w sprawie kontraktu Emila Sayfutdinova

- Rosjanin podpisał aneks do umowy z Fogo Unią Leszno

Sobota, 09 maja 2020 o 14:07, aktualizacja Sobota, 01 sierpnia 2020 o 13:04, autor: 0 712
Mały przełom w sprawie kontraktu Emila Sayfutdinova

Kontrakt z klubem z Leszna zdecydował się podpisać Emil Sayfutdinov. Rosjanin praktycznie do samego końca zwlekał z podpisaniem umowy z Fogo Unią. 

O parafowaniu kontraktu z Rosjaninem Fogo Unia Leszno poinformowała na swojej stronie internetowej. Jak czytam w komunikacie wydanym przez aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski Sayfutdinov na ten moment nie będzie jednak brany pod uwagę przy ustalaniu składu meczowego. – Potwierdzam, że Emil Sayfutdinov podpisał aneks finansowy do obowiązującego dwuletniego kontraktu na warunkach proponowanych przez Klub. Podkreślam, że razem z Zarządem i Akcjonariuszami Klubu zależało nam, aby nie doszło do sytuacji, że Emil nie będzie mógł startować w polskiej lidze. Długo namawialiśmy go, aby podpisał kontrakt warszawski lub aneks i nie blokował sobie jazdy w polskiej lidze, co wiązało się z zawieszeniem. Po długich rozmowach i przemyśleniu naszej propozycji przez Emila, Rosjanin złożył podpis na warunkach proponowanych przez Klub. Na ten moment, co wyraźnie zaznaczam Emil nie jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu meczowego Unii Leszno. Ma ważny kontakt z Unią Leszno, a to czy będzie startował w naszych barwach to okaże się w przyszłości. W grę wchodzić może wypożyczenie lub inne warunki współpracy, ale ten temat będzie dotyczył dalszych rozmów. Na ten moment kończymy dywagacje na temat Emila i jego pozostania w drużynie FOGO Unii Leszno– poinformował Prezes Zarządu Piotr Rusiecki.

źródło: unia.leszno.pl
fot. tvml.pl

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock