TworzymyGłos Regionu

Podział punktów w Odolanowie

Niedziela, 27 września 2020 o 17:56, autor: 0 230
Podział punktów w Odolanowie

Z jednym punktem z Odolanowa wracają piłkarze Polonii Leszno. Podopieczni Łukasza Koniecznego zremisowali z MLKS Odolanovią Odolanów 1:1. 

Zwycięstwo polonistów w Odolanowie mogło sprawić, że leszczynianie powrócą w środkowe rejony tabeli, w których w tym momencie panuje ogromny ścisk. Dlatego nasz zespół od początku ruszył do ataku i konstruował groźne akcje ofensywne. Niestety nie przyniosły one pożądanego efektu, a obie ekipy do szatni schodziły przy stanie 0:0. 

Optyczna przewaga biało-czerwonych na niewiele się zdała. Nastawieni tego dnia na grę z kontrataku gospodarze jedną ze swoich okazji wykorzystali w 62 minucie za sprawą Karola Krystka. Całe szczęście, że Polonia miała w swoich szeregach Łukasza Bugzela. Popularny "Buła" tradycyjnie dyrygował leszczyńską defensywą, a w 73 minucie doprowadził do wyrównania. Kapitalna postawa defensora ekipy z Leszna nie umknęła uwadze serwisu H2Head Lifestyle, który umieścił 28-latka w jedenastce kolejki III ligii gr 2 oraz IV ligi wielkopolskiej. 

Kolejnych ligowych punktów podopieczni Łukasza Koniecznego poszukają już 3 października. Tym razem do Leszna zawita Kotwica Kórnik, z którą leszczynianie po raz ostatni mierzyli się w połowie lipca. W meczu III rundy Pucharu Polski lepsi okazali się kórniczanie, którzy zwyciężyli 1:0. 

Odolanovia Odolanów 1:1 Polonia Leszno 
62 min - Karol Krystek 1:0 
73 min - Łukasz Bugzel 1:1

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock