TworzymyGłos Regionu

Rundę rewanżową rozpoczęli od porażki

Real Astromal Leszno 27:33 Siódemka Miedź Legnica

Niedziela, 09 lutego 2020 o 16:03, aktualizacja Piątek, 28 lutego 2020 o 10:38, autor: 0 381
Rundę rewanżową rozpoczęli od porażki

Od porażki rundę rewanżową w I lidze rozpoczęli piłkarze ręczni Realu Astromalu Leszno. W sobotę leszczynianie ulegli przed własną publicznością Siódemce Miedzi Legnica 27:33. 

Pierwsze pięć minut nie mogło napawać optymizmem miejscowych kibiców. Nasz zespół stracił w tym czasie aż 3 bramki nie zdobywając żadnej. Do remisu leszczynianie doprowadzili dopiero po 14 minutach. Sztuki tej dokonał Krzysztof Meissner. Od tego momentu gospodarze zaczęli grać lepiej i w pewnym momencie prowadzili już 10:7. Krok przed rywalami nasz zespół był również przed przerwą. Jednak przewaga Realu Astromalu stopniała i po 30 minutach gry na tablicy wyników widniał rezultat 14:13.

W drugiej części meczu szala zwycięstwa zaczęła przechylać się na stronę gości z Legnicy, którym zadanie tego dnia ułatwiały kontrowersyjne decyzje sędzin. Na domiar złego za niesportowy faul parkiet musiał opuścić Krzysztof Misiaczyk. Bez jednego z najlepszych defensorów zaplecza PGNiG Superligi drużyna z Leszna traciła w ekspresowym tempie traciła kolejne bramki i na 10 minut przed końcem spotkania przegrywała 23:27. W tym momencie miejscowi mogli jedynie liczyć na cud, którego ostatecznie w hali Trzynastka nie było. 

MKS Real Astromal Leszno uległ Siódemce Miedzi Legnica 27:33 w żaden sposób nie poprawiając swojej bardzo trudnej sytuacji w ligowej tabeli. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock