TworzymyGłos Regionu

Społeczność lokalna pomaga leszczyńskiemu szpitalowi

Czwartek, 02 kwietnia 2020 o 11:21, aktualizacja Czwartek, 02 kwietnia 2020 o 11:42, autor: 0 442
Społeczność lokalna pomaga leszczyńskiemu szpitalowi

Wiele firm, organizacji pozarządowych oraz osób prywatnych w tym trudnym okresie wspomaga Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie. Kolejne dowody wsparcia do leszczyńskiej placówki dotarły w środę.  

Lions Club Leszno ponownie dostarczył 2550 maseczek. Panie z Koła Gospodyń z Tarnowej Łąki rozpoczęły szycie maseczek i przywiozły pierwszą partię 190 szt. Agencja Reklamowa Pomarańcza z Poznania przekazała na rzecz leszczyńskiego szpitala 86 przyłbic ochronnych. Firma Werner Kenkel z Krzycka Wielkiego dostarczyła żele antybakteryjne, dozowniki do płynów, fartuchy medyczne, prześcieradła jednorazowe, maski i gogle.

Top Farms Wielkopolska z Piotrowa Pierwszego przekazała szpitalowi 64 litry spirytusu do dezynfekcji i 80 kombinezonów. Toyota Mikołajczak Leszno zaoferował bezpłatne udostępnienie samochodu dostawczego do obsługi darczyńców.

W imieniu pracowników szpitala wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy. 

źródło i fot. Profil Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock