TworzymyGłos Regionu

Spotkanie w sprawie projektu

pn. Słoneczne dachy

Sobota, 08 lutego 2020 o 01:18, autor: 0 403
Spotkanie w sprawie projektu

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone tematyce termomodernizacji i odnawialnych źródeł energii w budynkach wielorodzinnych. WFOŚiGW zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektu pn. „Słoneczne Dachy”, które odbędzie się 12 lutego 2020 r. o godz. 10.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Leszna przy ul. Kazimierza Karasia 15.

Wydarzenie będzie poświęcone tematyce termomodernizacji i odnawialnych źródeł energii w budynkach wielorodzinnych. Beneficjentami nowego programu „Słoneczne Dachy” będą mieszkańcy budynków wielorodzinnych i spółdzielnie. Inauguracja projektu będzie miała miejsce w Poznaniu w dniu 19 lutego br., natomiast nabór rozpocznie się 1 marca br.

Wojewódzki Fundusz w Poznaniu wespół z Narodowym Funduszem będzie dofinansowywał spółdzielniom i wspólnotom dwa rodzaje przedsięwzięć. Instalacje fotowoltaiczne uzyskają wsparcie z pieniędzy udostępnionych przez NFOŚiGW. Z kolei zadania termomodernizacyjne finansowane będą przez Wojewódzki Fundusz.

Zapraszamy przedstawicieli wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych do udziału w spotkaniu.

(Źródło: UM Leszno)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock