TworzymyGłos Regionu

Szczypiorniści wracają do gry

Czwartek, 06 lutego 2020 o 16:39, aktualizacja Piątek, 28 lutego 2020 o 10:36, autor: 0 261
Szczypiorniści wracają do gry

Po dwóch miesiącach przerwy rozgrywki wznowią szczypiorniści MKS Realu Astromalu Leszno. Podopieczni Macieja Wieruckiego przed własną publicznością zmierzą się z Siódemką Miedzią Legnica. 

W zdecydowanie lepszych nastrojach do sobotniej konfrontacji przystąpią legniczanie. Siódemka pierwszą część sezonu zakończyła na czwartym miejscu z dorobkiem 26 punktów. Lepsze wspomnienia graczy z Dolnego Śląska dotyczą nie tylko całej rundy, ale również bezpośredniego pojedynku z leszczynianami. Drużyna z Legnicy w inauguracyjnym meczu tegorocznych rozgrywek pokonała Real Astromal 30:25. 

Od tamtego momentu podopieczni Macieja Wieruckiego zawodzili praktycznie na całej linii. Zdołali zwyciężyć w zaledwie dwóch spotkaniach przegrywając aż dziewięć. Promykiem nadziei dla naszego zespołu była wygrana w ostatniej kolejce z Olimpem Grodków 29:24. Formy z ostatniego, zeszłorocznego spotkania w poczynaniach leszczynian nie było widać w meczach kontrolnych, które Real Astromal rozegrał w styczniu. Remis i dwie porażki mogą nieco niepokoić kibiców klubu z Leszna, który skupia się na walce o ligowy byt. Na domiar złego w zespole Macieja Wieruckiego nie ma już Norberta Budy oraz Marcina Jaśkowskiego.

O tym jak powstrzymać popularnego "Jacha" nasi szczypiorniści będą się martwić już w najbliższą sobotę, kiedy to Jaśkowski wraz ze swoją nową drużyną zawita do hali Trzynastka. Początek sobotniego spotkania, na które w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy zaplanowano na godzinę 18. 

fot. fan page MKS-u Realu Astromalu Leszno na facebooku 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock