TworzymyGłos Regionu

Trwają remonty obiektów sportowych w gminie Włoszakowice (foto)

Sobota, 01 sierpnia 2020 o 12:34, autor: 0 166
Trwają remonty obiektów sportowych w gminie Włoszakowice (foto)

Na dwoch obiektach sportowych w gminie Włoszakowice trwają remonty. Odnowione zostaną boiska w Boguszynie i Jezierzycach Kościelnych. 

Boisko w Boguszynie, na którym swoje mecze rozgrywa Klub Sportowy "Dąb" Boguszyn może pochwalić się w pełni ukończonym chodnikiem wzdłuż trybuny dla widzów. Zakończone zostało montowanie siatki odgradzające murawę boiska od trybun. Ostatnim elementem jaki zostanie wykonany na obiekcie w Boguszynie to ułożenie kostki pod wiaty dla zawodników rezerwowych. Boisko jest regularnie koszone oraz porządkowane przez pracowników GOSiR-u, dzięki czemu murawa prezentuje się bez zarzutu.

Obiekt w Jezierzycach Kościelnych przejdzie prawdziwą rewolucję. Na teren boiska po ściągnięciu darni została nawieziona nowa ziemia. Nastąpiło również wyrównanie terenu oraz wysianie trawy i nawozu. Jak tylko nowa trawa wystarczająco się ukorzeni, na boisku zostaną zamontowane piłkochwyty oraz bramki, dokończone zostanie także montowanie siatki ogrodzeniowej. W planach jest również zamontowanie przyłącza wodnego. Powyższa inwestycja nie była by możliwa gdyby nie pomoc sołtysa oraz mieszkańców Jezierzyc Kościelnych, którzy wykonali prace ziemne przy użyciu własnego sprzętu.

źródło i fot. gosir.wloszakwoice.pl

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock