TworzymyGłos Regionu

W tym roku na Dniach Leszna bawimy się przez internet

Środa, 06 maja 2020 o 16:16, autor: 0 411
W tym roku na Dniach Leszna bawimy się przez internet

Pandemia koronawirusa wymaga od nas niekonwecjonalnych rozwiązań. Na taki krok zdecydowały się władze Leszna, które przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury zorganizują wirtualne Dni Leszna 2020. 

O tym, że Dni Leszna w tym roku przeniosą się do sieci wiedzieliśmy już wcześniej. Nie znaliśmy jednak gwiazd, które w nowym reżimie sanitarnym wystąpią na deskach leszczyńskiego MOK-u. Dla mieszkańców miasta i nie tylko zagrają: 
- Simply Flow,
- Wakacyjni,
- Sunday Morning,
- Hash,
- Hubert Szczęsny & Jacek Jaguś,
- Projekt MANIA Akustycznie,
- Roman Reed – Jarząbek,
- Wojtek Frąckowiak.

Nie będzie to jednak występ na żywo, ale zmontowane nagranie, które obejrzeć będzie można 22 maja o godzinie 20 na stronie NetArt100LESZNO na Facebooku oraz platformie YouTube. 

Warto wspomnieć, że gdyby tegoroczne Dni Leszna odbywały się w normalnym trybie na płycie stadionu im. Alfreda Smoczyka leszczyńska publiczność mogłaby obejrzeć występy Marka Piekarczyka, Golec uOrkiestry oraz zespołu Kult. 

Tradycyjnie już organizatorami tegorocznego koncertu na Dni Leszna są Miasto Leszno i Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie.

fot. tvml.pl

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock