TworzymyGłos Regionu

Znamy skład Fogo Unii Leszno na sezon 2020

Czwartek, 07 maja 2020 o 18:13, aktualizacja Sobota, 01 sierpnia 2020 o 13:04, autor: 0 885
Znamy skład Fogo Unii Leszno na sezon 2020

Dobiegła końca budowa składu Fogo Unii Leszno na sezon 2020. Nowych aneksów do kontraktów nie podpisali Piotr Pawlicki i Emil Sayfutdinov. 

Po siedmiodniowych negocjacjach władze klubu z Leszna podpisały umowy z Jarosławem Hampelem, Januszem Kołodziejem, Bartoszem Smektałą, Bradym Kurtzem, Jaimonem Lidseyem oraz młodzieżowcami Dominikiem Kuberą, Szymonem Szlauderbachem, Kacprem Pludrą i Krzysztofem Sadurskim. 

Na parafowanie umów zgodnych z nowym regulaminem rozgrywek nie zdecydowali się Piotr Pawlicki i Emil Sayfutdinov. - Rozmowy z zawodnikami prowadziliśmy praktycznie od początku rozpoczęcia okienka transferowego. Od samego początku z całym Zarządem mieliśmy na celu porozumienie ze wszystkim zawodnikami z którymi podpisaliśmy umowy w listopadzie ubiegłego roku. Aneksy finansowe na nowy sezon podpisali wszyscy zawodnicy poza Piotrem Pawlickim i Emilem Sayfutdinovem, którzy nie zgodzili się na nasze propozycje finansowe. Piotr Pawlicki podpisał kontrakt warszawski, z kolei Emil Sayfutdinov dostał propozycję kontraktu warszawskiego, ale na ten moment nie podpisał jeszcze dokumentów. Jako Zarząd musieliśmy kierować się dobrem Klubu i spięciem budżetu. Niestety musieliśmy podejść do tematu rozmów z zawodnikami racjonalnie przede wszystkim pod kątem finansowym – przekazał Piotr Rusiecki.

Do 15 maja klub opublikuje propozycję dla posiadaczy karnetów na sezon 2020 – Na zakończenie chciałbym zwrócić się z prośbą do Kibiców aby w tym trudnym sezonie, który przed nami zostali z nami i okazali nam wsparcie. W przyszłym tygodniu opublikujemy propozycje dla posiadaczy karnetów. Mam nadzieję, że Kibice zostaną z nami i wybiorą opcję którą rekomenduje Klub. Z góry wszystkim bardzo dziękuję za każdą pomoc, wszyscy walczymy o żużel w Lesznie – podsumowuje Prezes leszczyńskiego klubu. 

źródło: unia.leszno.pl
fot. tvml.pl 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock