Mecz do zapomnienia (VIDEO)

- MKS Real Astromal Leszno 19:36 Siódemka Miedź Legnica

Niedziela, 28 lutego 2021 o 19:29, aktualizacja Niedziela, 28 lutego 2021 o 19:54, autor: 0

Bolesnej porażki doznali piłkarze ręczni Realu Astromalu Leszno. W meczu z jednym z topowych zespołów I ligi grupy B leszczynianie przegrali na własnym terenie z Sióemka Miedzią Legnica 19:36.

Już po pół godzinie gry podopieczni Macieja Wieruckiego tracili do rywali 11 bramek. Ostre słowa szkoleniowca w przerwie meczu na niewiele się zdały. Mający wyraźne problemy ze skutecznością miejscowi ulegli ekipie z Dolnego Śląska 19:36.

Przed zespołem z Leszna dłuższa przerwa. Z drużyną z Gorzyc Wielkich MKS Real Astromal zagra dopiero 20 marca.

Real Astromal: Skorupiński, Królikowski - Wierucki, Meissner 2, Kowalczewski 2, Łuczak 1, Szkudelski, Płaczek 4, Frieske 2, Radoła 1, Kruk, Szocik 2, Napierkowski 3, Jaszkiewicz 2, Giera.
Siódemka Miedź: Dekarz, Stachurski – Przybylak 3, Siwak 4, Kowalik 4, Nowosielski, Jaśkowski, Skrabania 2, Bogudziński 3, Pawłowski 3, Wychowaniec 3, Styrcz 7, Paterek 4, Kruszelnicki 2, Szczepanek 1.