TworzymyGłos Regionu

Tragiczny wypadek, 10-latek zginął na miejscu

Piątek, 31 sierpnia 2018 o 11:52, aktualizacja Piątek, 07 września 2018 o 14:57, autor: 0 4210
Tragiczny wypadek, 10-latek zginął na miejscu

Kolejny przypadek brawury i jazdy niedostosowanej do warunków atmosferycznych pokazał jak uważnym trzeba być na drodze. Wczoraj pod Osieczną w czołowym zderzeniu aut zginał 10-letni chłopiec, a cztery osoby z ciężkimi obrażeniami trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj, ok. godziny 17.00 na drodze między Osieczną i Wojnowicami. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości oraz zbytnia brawura w jeździe 23-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego, który przy padającym deszczu, wyprzedzał kilka pojazdów. Jego manewr zakończył się czołowym zderzeniem z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem, w którym podróżowała trzyosobowa rodzina. Kierowcy i pasażerowie obu samochód doznali ciężkich obrażeń i przebywają aktualnie w szpitalach, niestety na miejscu zginął 10-letni chłopiec, który siedział tylnej kanapie Volkswagena. Trwają czynności, które zmierzają do pełnego wyjaśniania tej tragedii, jednak policja po raz kolejny apeluje o rozsądek i rozwagę na drodze.

(olek/foto: KMP Leszno)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock