TworzymyGłos Regionu

Kradł na narkotyki

Wtorek, 06 listopada 2018 o 16:11, autor: 0 211
Kradł na narkotyki

Przed sądem odpowiadać będzie młody mieszkaniec Leszna, który w przeciągu kilku ostatnich tygodniu wypłacić z konta swoich rodziców 25 tysięcy złotych, przeznaczając je na narkotyki i hazard.

Na policję zgłosili się mieszkańcy Leszna, którzy zauważyli, że z ich konta zaczynają znikać pieniądze. Jak ustalili funkcjonariusze leszczyńskiej policji za kradzież odpowiadał syn pokrzywdzonych.

- Młodzieniec od początku września do połowy października br. kilkanaście razy dokonał wypłaty pieniędzy z konta bankowego swoich rodziców. Wykorzystał do tego celu bezprawnie pozyskane kody zabezpieczające do konta oraz mobilną aplikację banku. Łącza kwota strat wyniosła 25 tysięcy złotych – informuje Monika Żymełka z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. - 30 października br. policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży w jego miejscu zamieszkania. To 23-letni mieszkaniec Leszna. Trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo w jego domu policjanci znaleźli niewielką ilość marihuany.

Ostatecznie 23-latek będzie odpowiadał łącznie za 12 zarzutów, prócz kradzieży także za posiadanie narkotyków. Sąd może skazać go nawet na 10 lat pozbawienia wolności.

(olek/foto: KMP Leszno)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaŻyczenia świąteczneNie ma Go tutaj. Zmartwychwstał
20.04.20190 101
Wszystim naszym Przyjaciołom, Współpracownikom, Czytelnikom i Komentatorom pragnę życzyć pieknych, rodzinnych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy.

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock