TworzymyGłos Regionu

Za nami 24. kolejka leszczyńskiej klasy okręgowej (video)

Wtorek, 14 maja 2019 o 14:38, aktualizacja Piątek, 17 maja 2019 o 15:47, autor: 0 64
Za nami 24. kolejka leszczyńskiej klasy okręgowej (video)

Po 24 seriach niezwykle interesująca sytuacja panuje na boiskach leszczyńskiej klasy okręgowej. Po 53 punkty uzbuerały do tej pory 4P4S Rydzyniak Rydzyna oraz Grom Wolsztyn.

W Wijewie doszło do konfrontacji tamtejszej Brenewii z Heliosem Czempiń. Gospodarze do 40 minuty prowadzili dwa do zera. Goście z Czempinia kontaktową bramkę zdobyli jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie przyjezdni dołożyli kolejne cztery trafienia zwyciężając ostatecznie Brenewię Wijewo 5:2. 

W pozostałych niedzielnych spotkaniach 24 kolejki Sokół Wroniawy pokonał na wyjeździe GKS Włoszakowice 4:1. W derbach ziemi rawickiej pewne 3 punkty zgarnęła natomiast Sparta Miejska Górka, która na własnym terenie pokonała Sarnowiankę Sarnowa 3 do 0. Niezwykle cenne zwycięstwo odniósł przed własną publicznością Rydzyniak Rydzyna, który u siebie zwyciężył Piasta Poniec 1:0. 


Dzięki wygranej zespół z Rydzyny zrównał się punktami z dotychczasowym liderem Gromem Wolsztyn. Wolsztynianie punkty zgubili w przegranym 2:3 pojedynku z Wisłą Borek Wielkopolski. W pozostałych sobotnich spotkaniach zwycięstwa odnioły Korona Wilkowice, Lew Pogorzela oraz Grom Czacz.


W ligowej tabeli dwie czołowe lokaty zajmują ekipy z Rydzyny i Wolsztyna, które zgromadziły dotychczas 53 punkty. Na trzeciej lokacie z dorobkiem 51 oczek plasuje się obecnie Sparta Miejska Górka.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaLesznoNocne zwiedzanie muzeów (video)
19.05.20190 11
Jest w roku taka noc, która łączy wszystkie muzea w Europie. Chodzi tu o Noc Muzeów, która odbyła się w miniony weekend. 
nazwa
nazwa
Zwyciężyli Victorię
18.05.20190 28

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock