Ostatni mecz u siebie na remis

Sobota, 08 czerwca 2019 o 16:13, aktualizacja Środa, 26 czerwca 2019 o 19:19, autor: 0

Ostatni mecz przed własną publicznością w obecnym sezonie rozegrali piłkarze Stainer Polonii Leszno. Nasz zespół zaledwie zremisował z Olimpią Koło 2:2.

Goście z Koła pokazali w Lesznie się z dobrej strony. Już w 12 minucie objęli prowadzenie po trafieniu Patryka Olczyka. Po niespełna pół godzinie gry było już 2:0. W ostatnich sekundach pierwszej połowy kontaktową bramkę zdobyli leszczynianie, dzięki czemu obie ekipy na przerwę schodziły przy stanie 1:2 dla Olimpii.

Po zmianie stron zmieniła się również gra Stainer Polonii. Nasz zespół zdominował rywala, jednak brakowało efektów w postaci bramek. Podopieczni Jędrzeja Kędziory dopięli swego w 67 minucie, kiedy to do remisu doprowadził Paweł Stachowiak. Na więcej polonistom nie pozwolili jednak przyjezdni, którzy dzięki ambicji i woli walki wywieźli z Leszna jeden punkt.

Stainer Polonia Leszno 2:2 Olimpia Koło
12 min - Patryk Olczyk 0:1
27 min - Bartosz Kowalski 0:2
46 min - Konrad Juskowiak 1:2
67 min - Paweł Stachowiak 2:2