TworzymyGłos Regionu

50 lat w związku małżeńskim

Wręczono medale przyznane przez Prezydenta RP

Poniedziałek, 04 listopada 2019 o 00:57, aktualizacja Wtorek, 05 listopada 2019 o 12:46, autor: 0 525
50 lat w związku małżeńskim

16 par z gminy Święciechowa otrzymało medale przyznane przez Prezydenta RP.  24 października podczas uroczystości w Święciechowie, medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczył wójt Marek Lorych.

Wójt pogratulował parom jubileuszu 50-lecia małżeństwa: Janinie i Lucjanowi Biegała z Długich Starych, Zdzisławie i Czesławowi Mencel z Święciechowy, Krystynie i Stanisławowi Wawrzyniak z Święciechowy, Krystynie i Aleksandrowi Leciejwskim z Przybyszewa, Mirosławie i Janowi Markiewicz z Lasocic, Halinie i Bolesławowi Mazurek z Święciechowy, Helenie i Romanowi Strzelczyk z Święciechowy, Irenie i Janowi Wójcickim z Lasocic, Cecylii i Edwardowi Niedźwieckim z Henrykowa, Wandzie i Zbigniewowi Gorwa z Święciechowy , Aleksandrze i Bolesławowi Dodot z Krzycka Malego, Władysławie i Antoniemu Drebot z Długich Starych, Dorocie i Antoniemu Sprutta z Lasocic, Janinie i Franciszkowi Lorenc z Krzycka Małego, Krystynie i Edwardowi Paciorek z Trzebin oraz Halinie i Edwardowi Herkt z Święciechowy.

Po części oficjalnej przyszła pora na poczęstunek. W części artystycznej zaprezentowały się dzieci "Jeżyki" z Przedszkola Samorządowego w Święciechowie.

(Foto: Gmina Święciechowa)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock