TworzymyGłos Regionu

Liczba zarażonych osób nadal rośnie!

- kolejny potwierdzony przypadek COVID-19 z naszego regionu

Sobota, 11 kwietnia 2020 o 17:52, aktualizacja Sobota, 11 kwietnia 2020 o 18:11, autor: 1 2367
Liczba zarażonych osób nadal rośnie!

O kolejnym przypadku koronawirusa z Wuhan, który dotyczy naszego regionu poinformował Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu. Łącznie w powiecie leszczyńskim i mieście Lesznie mamy już 24 potwierdzone zachorowania na COVID-19. 

Kolejny przypadek dotyczy osoby starszej. Tym razem SARS-CoV-2 potwierdzono u 55-letniej kobiety, która na ten moment nie wymaga hospitalizacji i przebywa w domowej izolacji. 

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym obecność koronawirusa potwierdzono już u 66-letniej kobiety i rok starszego mężczyzny, którzy również pochodzą z naszego regionu. Osoby te przebywają w izolacji domowej. Oznacza to, że w tym momencie w Lesznie i powiecie leszczyńskim mamy 24 osoby, u których wykryto obecność koronawirusa. 

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 537 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 31 osób zmarło. Dziewięć osób wyzdrowiało.

źródło: facebookowy profil Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu
fot. pixabay.com

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Równi-Równiejsi....
13.04.2020 11:59

Równi, Równiejsi w tym kraju.....Oto!, jak donoszą dzisiejsze media w jednym z Kościołów w miejscowości Podkowa Leśna w Mazowieckim do kościoła na msze z księdzem udało się ponad 70 osób - niby wiernych, ale czy prawdziwi wierni tak postępują ????. Ciekawe, czy ta policja - tego rządu - idąc za przykładem masowego karania Ludu, ukarze tego księdza kwota co najmniej 20 tysięcy złotych i tych uczestników mszy mandatami co najmniej po 5 000 złotych jak nakazuje ich prawo wobec przeciętnego Kowalskiego !!!!!!. Jak widać bora przykład ze swojego posła z Nowogrodzkiej !!!!!! Jego i im WIRUS sie nie IMA !!!!!!!. A wybory tuż, tuż ...... czy wystarczy testów, które - zaznaczam - które ponoć stosują ( tak media krajowe donoszą) ludzie z nowogrodzkiej ??????????????

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock