TworzymyGłos Regionu

Adrian Niedźwiedzki parafował umowę

Piątek, 05 lipca 2019 o 19:18, aktualizacja Piątek, 26 lipca 2019 o 12:59, autor: 0 123
Adrian Niedźwiedzki parafował umowę

Na zawodników, którzy w poprzednim sezonie wywalczyli awans do najwyższej klasy rozgrywkowej stawia GI Malepszy Futsal Leszno. Klub postanowił przedłuzyć umowę z Adrianem Niedźwiedzkim. 

Dla 28-latka będzie to powrót do krajowej elity. W latach 2015-2017 Niedźwiedzki występował w ekstraklasowym Euromasterze Chrobrym Głogów. 

Doświadczenie z rywalizacji na parkietach krajowej elity zaprocentowało szczególnie w poprzednim sezonie, który Adrian zakończył z 26 golami na koncie. Dorobek byłego gracza AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego i TPH Polkowice mógł być jeszcze bardziej okazały. Niestety z gry w kończącym sezon meczu z Dragonem Bojano wyeliminowała go kontuzja nogi. 

Na ten moment Niedźwiedzki przechodzi rehabilitację po to, aby pod koniec lipca razem z całym zespołem rozpocząć przygotowania do nadchodzących rozgrywek. 

źródło i fot: fan page Klubu Sportowego Futsal Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock