TworzymyGłos Regionu

Bez gola, ale z jednym punktem

Niedziela, 29 września 2019 o 15:26, aktualizacja Środa, 27 listopada 2019 o 20:10, autor: 0 237
Bez gola, ale z jednym punktem

Na mecz 10 kolejki do Międzychodu wybrali się piłkarze Stainer Polonii Leszno. Nasz zespół podzielił się punktami z tamtejszą Wartą remisując ostatecznie 0:0. 

Na papierze faworytem sobotniego spotkania byli leszczynianie. Nasz zespół dwoił się i troił, aby teoretyczne rozważania potwierdzić w praktyce. Ze starań podopiecznych Jędrzeja Kędziory niewiele jednak wynikało. 

Gospodarze, natomiast umiejętnie się bronili stwarzając od czasu do czasu zagrożenie pod bramką biało-czerwonych. 

Brak trzech punktów to nie jedyna zła informacja dla trenera Kędziory. Jeszcze przed przerwą boisku z powodu urazu kostki opuścić musiał Łukasz Bugzel. 

Bezbramkowy remis w Międzychodzie sprawił, że poloniści podobnie jak cztery inne zespoły mają na swoim koncie 19 punktów. "Grupa pościgowa", w której znajduje się Stainer Polonia do prowadzącego na ten moment LKS-u Gołuchów traci trzy oczka. Przed szansą na zmniejszenie strat do lidera nasz zespół stanie już w najbliższą sobotę przy okazji pojedynku z Victorią Września. Zadanie nie będzie jednak łatwe ponieważ grający w tym sezonie na wysokim poziomie wrześnianie zajmują obecnie 3 lokatę w ligowej tabeli. 

Warta Międzychód 0:0 Stainer Polonia Leszno 

źródło: fan page Stainer Polonii Leszno na facebooku 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock