TworzymyGłos Regionu

Bezpieczniej między Nowym Belęcinem i Bojanicami

Poniedziałek, 19 listopada 2018 o 15:54, autor: 0 175
Bezpieczniej między Nowym Belęcinem i Bojanicami

Bardzo dobra informacja dla mieszkańców gminy Krzemieniewo oraz wszystkich sympatyków jazdy na rowerze z terenu powiatu leszczyńskiego – powstanie kolejny odcinek ścieżki rowerowej.

Powiat leszczyński pomału staje się liderem jeżeli chodzi o trasy rowerowe. Kolejny, 650 metrowy odcinek, powstanie na trasie z Nowego Belęcina do Bojanic w gminie Krzemieniowo. Inwestycje prowadzi gmina Krzemieniowo, a zwycięzca przetargu, spółka Drogbud właśnie rozpoczęła prace. Nowy fragment ścieżki powstanie jeszcze w tym roku, termin zakończenia inwestycji mija 15 grudnia. Zadanie jest realizowane w ramach unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, a cały koszt budowy ścieżki wynosi ponad pół miliona złotych.

(olek/foto: powiat leszczyński)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaLesznoNocne zwiedzanie muzeów (video)
19.05.20190 11
Jest w roku taka noc, która łączy wszystkie muzea w Europie. Chodzi tu o Noc Muzeów, która odbyła się w miniony weekend. 
nazwa
nazwa
Zwyciężyli Victorię
18.05.20190 28

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock