TworzymyGłos Regionu

Błyskawiczna reakcja policji

Środa, 09 stycznia 2019 o 13:52, autor: 0 243
Błyskawiczna reakcja policji

Dosłownie kilkanaście minut mógł łupem cieszyć się nietrzeźwy sprawca włamania do sklepu w centrum Leszna. Dzięki doskonałej informacji od świadka policjanci nie mieli problemu z jego odszukaniem.

W niedzielę 6 stycznia w godzinach przedpołudniowych leszczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który wybijając szybę włamał się do sklepu w centrum miasta.

-  Z zawiadomienia wynikało, że sprawca wybił kamieniem szybę w drzwiach sklepu. Zawiadamiający był bezpośrednim świadkiem zdarzenia, dlatego też zgłaszając sprawę przekazał precyzyjny rysopis sprawcy oraz w jakim kierunku mężczyzna uciekł – relacjonuje Monika Żymełka, oficer prasowy KMP w Lesznie. - Oficer dyżurny natychmiast wysłał we wskazane miejsce policyjne patrole. Już po kilkunastu minutach mundurowi zatrzymali na jednej z ulic Leszna sprawę włamania. Posiadał przy sobie cztery butelki alkoholu warte kilkadziesiąt złotych, skradzione chwilę wcześniej w sklepie, w którym dokonał włamania.

Jak wykazało badanie alkomatem pomimo godzin przedpołudniowych mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Zamiast wędrować za trzema królami, 24-latek trafił do aresztu i za włamanie i kradzież grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaLesznoNocne zwiedzanie muzeów (video)
19.05.20190 11
Jest w roku taka noc, która łączy wszystkie muzea w Europie. Chodzi tu o Noc Muzeów, która odbyła się w miniony weekend. 
nazwa
nazwa
Zwyciężyli Victorię
18.05.20190 28

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock