TworzymyGłos Regionu

Błyskawiczna reakcja policji

Środa, 09 stycznia 2019 o 13:52, autor: 0 150
Błyskawiczna reakcja policji

Dosłownie kilkanaście minut mógł łupem cieszyć się nietrzeźwy sprawca włamania do sklepu w centrum Leszna. Dzięki doskonałej informacji od świadka policjanci nie mieli problemu z jego odszukaniem.

W niedzielę 6 stycznia w godzinach przedpołudniowych leszczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który wybijając szybę włamał się do sklepu w centrum miasta.

-  Z zawiadomienia wynikało, że sprawca wybił kamieniem szybę w drzwiach sklepu. Zawiadamiający był bezpośrednim świadkiem zdarzenia, dlatego też zgłaszając sprawę przekazał precyzyjny rysopis sprawcy oraz w jakim kierunku mężczyzna uciekł – relacjonuje Monika Żymełka, oficer prasowy KMP w Lesznie. - Oficer dyżurny natychmiast wysłał we wskazane miejsce policyjne patrole. Już po kilkunastu minutach mundurowi zatrzymali na jednej z ulic Leszna sprawę włamania. Posiadał przy sobie cztery butelki alkoholu warte kilkadziesiąt złotych, skradzione chwilę wcześniej w sklepie, w którym dokonał włamania.

Jak wykazało badanie alkomatem pomimo godzin przedpołudniowych mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Zamiast wędrować za trzema królami, 24-latek trafił do aresztu i za włamanie i kradzież grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaLeszno20 milionów na 70. urodziny
16.01.20192 73
W dniu 70. urodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Grochowiaka do Leszna dotarła bardzo dobra informacja. Projekt rewitalizacji biblioteki uzyskał ponad 88% punktów w rankingu...
nazwa

Ogłoszenia

sprzedam
sprzedam
Pozostałe
sprzedam
sprzedam
Pozostałe
wynajmę
wynajmę
Mieszkania
REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock