TworzymyGłos Regionu

Budowę składu zakończyli z przytupem

Środa, 31 lipca 2019 o 12:09, aktualizacja Wtorek, 13 sierpnia 2019 o 13:09, autor: 0 289
Budowę składu zakończyli z przytupem

Znamy już wszystkich zawodników, którzy w nadchodzących rozgrywkach bronić będą barw GI Malepszy Futsal Leszno. Jako ostatni kontrakt z beniaminkiem Futsal Ekstraklasy podpisał Sebastian Wojciechowski. 

Nowy nabytek leszczyńskiej drużyny jest regularnie powoływany na mecze futsalowej reprezentacji Polski. Z orzełkiem na piersi Wojciechowski wystąpił już 40 razy zdobywając 10 bramek. 

W poprzednim sezonie 31-latka oklaskiwali kibice z Jelcza-Laskowic. Debiutująca wówczas w najwyższej klasie rozgrywkowej ekipa z Dolnego Śląska okazała się prawdziwą rewelacją kończąc zmagania na 4 miejscu. Sporą cegiełkę do zeszłorocznych wyników Orła dołożył Wojciechowski, który w 20 spotkaniach zdobył 10 goli. 

W futsalowym CV Sebastiana pojawiły się też takie takie kluby jak Red Devils Chojnice, Gatta Active Zduńska Wola oraz Wisła Krakbet Kraków. To właśnie z tym ostatnim zespołem urodzony w Jastrzębiu-Zdroju zawodnik odnosił największe sukcesy zdobywając m. in. Mistrzostwo Polski, Super Puchar Polski oraz dwukrotnie Puchar Polski. 

Obecnie kadra leszczyńskiej drużyny liczy 15 zawodników. Wcześniej do składu ekipy Tomasza Trznadla oprócz Wojciechowskiego dołączyli Dawid Witek, Paweł Synowiec, a także bramkarze Michał Długosz i Krzysztof Bartkowiak. 

źródło i fot: fan page Klubu Sportowego Futsal Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock