TworzymyGłos Regionu

Byki na remis, Niedźwiadki nadal bez wygranej

Poniedziałek, 03 czerwca 2019 o 15:23, aktualizacja Czwartek, 06 czerwca 2019 o 18:16, autor: 0 371
Byki na remis, Niedźwiadki nadal bez wygranej

Remisem 45:45 zakończyło się spotkanie MRGARDEN GKM-u Grudziądz z Fogo Unią Leszno. Pierwszej wygranej w sezonie nadal szukają rawickie Niedźwiadki, które przed własną publicznością uległy z Power Duck Investon PSŻ Poznań 35:55. 

Miejscowi, którzy przez większość meczu prowadzili z aktualnym Mistrzem Polski z Leszna mogli nie zdobyć w tym spotkaniu nawet punktu. Losy całej konfrontacji rozstrzygnął dopiero ostatni bieg. W nim pasjonującą walkę o jeden punkt stoczyła dwójka Rosjan startująca po przeciwnych stronach barykady. Obronną ręką z tego pojedynku wyszedł broniący barw MRGARDEN GKM-u Artiom Łaguta, który tuż przed metą minął Emila Sayfutdinova ratując w ten sposób remis dla swojego zespołu. 

Zupełnie inny przebieg miała konfrontacja Stainer Unii Kolejarza Rawicz z Power Duck Investon PSŻ Poznań. Na stadionie im. Floriana Kapały swoją siłę potwierdzili podopieczni Tomasza Bajerskiego, którzy oprócz dwóch meczowych punktów zainkasowali również punkt bonusowy. Zespół ze stolicy Wielkopolski zwyciężył ostatecznie 55:35, dzięki czemu zajmuje obecnie drugą lokatę w tabeli. W zdecydowanie trudniejszej sytuacji znajdują się żużlowcy z Rawicza, którzy z zaledwie jednym punktem na koncie zajmują szóste miejsce w lidze mając już tylko iluzoryczne szanse na awans do fazy play-off. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock