TworzymyGłos Regionu

Cenny remis w Trzciance

Poniedziałek, 09 września 2019 o 12:07, aktualizacja Wtorek, 08 października 2019 o 19:26, autor: 0 398
Cenny remis w Trzciance

Czwartego z rzędu zwycięstwa nie udało się wywalczyc piłkarzom Stainer Polonii Leszno. Nasz zespół wywiózł jednak cenny punkt z Trzcianki remisując z tamtejszym Lubuszaninem 2:2. 

Leszczynianie już po niespełna kwadransie gry przegrywali z gospodarzami 1:0 po bramce Mikołaja Łuczaka. Dopiero po przerwie polonistom udało się wyrównać za sprawą Eryka Morysona, dla którego była to czwarta bramka w tym sezonie. 

Niespełna minutę później na ponowne prowadzenie mogli wyjść miejscowi. Jednak biało-czerwonych przed stratą drugiej w tym meczu bramki uratował Mikołaj Sroczyński, który obronił rzut karny. Feralna dla naszego zespołu okazała się 74 minuta. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Mikołaj Sadowczyk. To oznaczało, że ostatni kwadrans spotkania biało-czerwoni grać będą w osłabieniu. Taki stan rzeczy skrzętnie wykorzystali gracze Lubuszanina, którzy na ponowne prowadzenie wyszli za sprawą kapitalnej przewrotki Orlande Kpassa. Nie był to jednak koniec emocji w tym spotkaniu. W 89 minucie zamieszanie w polu karnym rywali wykorzystał Łukasz Bugzel ustalając tym samym wynik sobotniej konfrontacji na 2:2. 

Lubuszanin Trzcianka 2:2 Stainer Polonia Leszno
11 min - Mikołaj Łuczak 1:0
55 min - Eryk Moryson 1:1
85 min - Oralnde Kpassa 2:1
89 min - Łukasz Bugzel 2:2 

źródło: fan page Stainer Polonii Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock