TworzymyGłos Regionu

Chłodzili się podczas balonowej bitwy

Poniedziałek, 23 lipca 2018 o 10:38, aktualizacja Poniedziałek, 13 sierpnia 2018 o 13:49, autor: 0 1191
Chłodzili się podczas balonowej bitwy

Niedzielne popołudnie w naszym regonie upłynęło w blasku promieni słonecznych, które powodowały, że słupki rtęci w termometrach gnały w górę. By trochę się ochłodzić mieszkańcy Przybyszewa i Lasocic tłumnie wzięli udział w bitwie na balony wodne.

Na nudę nie mogą narzekać mieszkańcy Lasocic i Przybyszewa, którzy co rusz zaskakiwani są inwencją członków Stowarzyszenia ZMW Przybyszewo. Tym razem po barwnym festiwalu kolorów i biegach przyszedł czas na Wielką Bitwę na balony wodne. Moment na takie wydarzenie był idealny, bo pogoda była wręcz wymarzona do schłodzenia się wodą. Przez kilka minut uczestnicy obrzucali się amunicją, przygotowaną wcześniej przez wolontariuszy, a emocje bitewne doprowadziły do tego, że później w ruch poszły już nawet wiadra z wodą. Oczywiście nikomu to nie przeszkadzało i wszyscy wrócili do domów z uśmiechami na twarzy, pomimo tego, że przemoczeni do suchej nitki. Koniecznie musicie zobaczyć galerię zdjęć, których autorem jest Michalina Leciejewska.

(olek/ foto: Stowarzyszenie ZMW Przybyszewo)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock