TworzymyGłos Regionu

Deszcz nie przeszkodził

Niedziela, 12 maja 2019 o 12:37, autor: 0 384
Deszcz nie przeszkodził

Deszczowa pogoda, błoto i liczne kałuże przywitały uczestników 6. edycji biegu 3R PWSZ dla Regionu. Mimo niesprzyjajacych warunków atmosferycznych na starcie pojawiło się ponad 100 biegaczy. Trasa biegu została wytyczona przez zalew rydzyński i okoliczne lasy i liczyła około 10 km.

Biegacze na start przybyli zmotywowani i gotowi do rywalizacji. O godzinie 11 uczestnicy wystartowali w trasę, która biegła wokół zbiornika wodnego w Rydzynie. Studenci Państwowej Wyższej Szkoła Zawodowej przy pomocy licznych sponsorów przygotowali dogodne warunki dla miłośników biegania. Na biegaczy czekał pakiet startowy i nagroda w postaci pamiątkowego medalu. Jako pierwszy z kategorii mężczyzn na mecie zjawił się Krzysztof Szymański. Wśród kobiet najlepsza okazała się Katarzyna Miedzińska. Mimo niekorzystnej pogody i ciągłego deszczu zawody można uznać za udane. Jednak przede wszystkim liczyła się własna satysfakcja i dobra zabawa.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock