TworzymyGłos Regionu

Dni Kariery szansą dla szukających pracy

Środa, 11 kwietnia 2018 o 12:19, aktualizacja Środa, 11 kwietnia 2018 o 16:05, autor: 0 1137
Dni Kariery szansą dla szukających pracy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie wraz z Powiatowym Urzędem Pracy oraz Regionalną Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają wszystkich poszukujących pracy na Dni Kariery, organizowane na PWSZ w Lesznie, które otwarte zostaną już w najbliższy czwartek, 12 kwietnia.

Dzisiejszy rynek pracy znacząco różni się od modelu, jaki był bliski naszym rodzicom czy dziadkom. Aktualnie nie każdy ma to szczęście, że dostanie prace w zawodzie, która będzie pewnym zatrudnieniem do końca swojej kariery zawodowej. Rynek wymaga elastyczności, a o tym jak aktualnie się kształtuje można będzie dowiedzieć się podczas Dni Kariery, organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Lesznie, przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy oraz Regionalną Izbą Przemysłowo-Handlową. Otwarcie dni kariery będzie miało miejsce w czwartek, 12 kwietnia, jednak pomoc w znalezieniu pracy świadczona będzie przez cały najbliższy tydzień. W ramach Dni Kariery 2018 przygotowano platformę internetową o nazwie, Internetowe Targi Pracy, gdzie swoje oferty przedstawiają przedsiębiorcy z Leszna i okolic, a także bardziej tradycyjną formę czyli stoiska, gdzie będzie można spotkać się z doradcami zawodowymi. W dniu otwarcia, tj. 12 kwietnia, w Auli Comeniana PWSZ w Lesznie wygłoszone zostanie kilka wykładów:

Godz. 10.00  KARIERA ZAWODOWA EDUKACJA I PRAKTYKA, Prowadzący: Jerzy Dobrowolski

Godz. 11.00 Wykład: HISTORIA PEWNEJ LEKCJI I ARTYKUŁU - CZYLI JAK BĘDĄC NA STUDIACH ZAŁOŻYŁAM FIRMĘ, Prowadzący: Agata Zaremba-Franek

Godz. 12.00 Wykład: ODPOWIEDNI MOMENT NA BIZNES. CZY KIEDYKOLWIEK NADCHODZI?, Prowadzący: Tobiasz Dziurdziewski

Szczegóły dotyczące Dni Kariery 2018 dostępne są na stronie PWSZ w Lesznie, wstęp i udział w wykładach, a także pomoc przy stoiskach jest oczywiście całkowicie bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

(olek/ foto: pwsz)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock