TworzymyGłos Regionu

Dobra wiadomość dla kierowców

- droga Gołanice - Jezierzyce Kościelne ponownie przejezdna

Poniedziałek, 16 listopada 2020 o 17:56, autor: 0 677
Dobra wiadomość dla kierowców

Na drodze powiatowej na odcinku Gołanice - Jezierzyce Koscielne trwała przebudowa. Od poniedziałku 16 listopada jezdnia jest już ponownie przejezdna. 

Przeprowadzone prace wykonano na 4,2 km drogi od Gołanic (skrzyżowanie z drogą powiatową w kierunku Krzycka Małego) do Jezierzyc Kościelnych (skrzyżowanie z drogą powiatową w kierunku Zbarzewa). Przebudowę jezdni i poboczy spółka Drogbud Gostyń zakończyła w ubiegłym tygodniu. Roboty modernizacyjne objęły ułożenie dwóch warstw asfaltu oraz malowanie znaków poziomych na jezdni. W Jezierzycach Kościelnych zamontowano również radar informujący o prędkości ruchu pojazdów.

Koszt inwestycji, której zakończenie ma nastąpić do 30 listopada to 3.152.836 zł. Połowę tej kwoty stanowi dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych, natomiast 250 tys. zł przekaże gmina Włoszakowice.

źródło i fot. powiat-leszczynski.pl 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock