TworzymyGłos Regionu

Droga dwukrotnie zamknięta

Czwartek, 10 stycznia 2019 o 16:15, autor: 0 212
Droga dwukrotnie zamknięta

Powiat leszczyński przygotowuje się do realizacji zadania związanego z budową ścieżki rowerowej z Gołanic do Włoszakowic. Pierwszym etapem będzie wycinka drzew, które znajdują się w pasie jakim przebiegać ma ta ścieżka. W związku z tym przez prawie miesiąc zamknięte będą dwa odcinki drogi od Włoszakowic do Jezierzyc Kościelnych.

Już od 14 stycznia zmienić trasę będą musieli kierowcy, którzy do Włoszakowic udają się z kierunku Jezierzyc Kościelnych. Wszystko przez wycinkę drzew, jaka odbywać się będzie w godzinach od 8.00 do 16.00, a która jest pierwszym etapem przygotowania budowy ścieżki rowerowej z Gołanic do Włoszakowic. Pierwszy, od 14 do 26 stycznia zamknięty zostanie odcinek od ronda we Włoszakowicach do skrzyżowania w Krzyżowcu. Od 28 stycznia do 9 lutego zamknięty zostanie drugi fragment tej drogi, od skrzyżowania w Krzyżowcu do  Jezierzyc Kościelnych. Podczas prac na pierwszym odcinku zalecany jest objazd przez Krzycko Małe, Krzycko Wielkie, Bukówiec Górny, a gdy zamknięty zostanie drugi odcinek przez Zbarzewo i Krzyżowiec. Kierowcy proszeni są o wyrozumiałość i zwrócenie uwagi na znaki.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaLesznoNocne zwiedzanie muzeów (video)
19.05.20190 11
Jest w roku taka noc, która łączy wszystkie muzea w Europie. Chodzi tu o Noc Muzeów, która odbyła się w miniony weekend. 
nazwa
nazwa
Zwyciężyli Victorię
18.05.20190 28

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock