TworzymyGłos Regionu

Egzaminów maturalnych dzień trzeci. Pora na język obcy

Środa, 08 maja 2019 o 11:53, aktualizacja Środa, 15 maja 2019 o 16:11, autor: 0 896
Egzaminów maturalnych dzień trzeci. Pora na język obcy

Ostatnią część pisemnych matur mają za sobą absolwenci szkół średnich w całym kraju. Do kilku leszczyńskich szkół podobnie jak we wtorek dotarły informacje o rzekomym podłożeniu ładunkw wybuchowych. 

Tym razem alarmy bombowe odnotowano w I i III Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie, Zespole Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych, Zespole Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach oraz dwóch prywatnych placówkach w Lesznie. Podobnie jak we wtorek wszystkie alarmy okazały się jedynie niesmacznym żartem. 

W nocy z wtorku na środę szkoły w Lesznie znajdowały się pod obserwacją policji, która pilnowała czy ich terenie nie przebywają podejrzane osoby. 

Zapraszamy też do obejrzenia wtorkowego materiału video przygotowanego przez leszczyńską telewizję TVML. Mowa w nim m. in o tym jak sami uczniowie ocenili maturę z matematyki oraz jak Konrad Kokociński - dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie zareagował na wiadomość o rzekomym podłożeniu materiału wybuchowego w murach III LO. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock