TworzymyGłos Regionu

Gratka dla fanów motosportu

Piątek, 24 sierpnia 2018 o 12:27, aktualizacja Środa, 29 sierpnia 2018 o 16:32, autor: 0 758
Gratka dla fanów motosportu

Już w następny weekend w pobliskich Olbrachcicach (gmina Wschowa) odbędą się finałowe zawody Mistrzostwa Polski w Motocrossie. Na torze „Kacze Doły” zapadną ostateczne rozstrzygnięcia w każdej z klas.

Ryk maszyn, zapach spalin, kurz i duża dawka emocji to to na co liczyć mogą fani, którzy w następny weekend, 1-2 września, pojawią się na torze „Kacze Doły” w Olbrachcicach pod Wschową. Rozegrana zostanie tam ostatnia runda Mistrzostw Polski w Motocrossie, zwycięzcy odbiorą medale i puchary. W zawodach udział weźmie około 170 zawodników w ośmiu klasach. W pierwszym dniu rywalizować będą ze sobą klasy MX125, MX65, MX Kobiet oraz MX Open, w drugim dniu MX Masters, MX85, MX2, MX Lic. B i C. Pierwsze wyścigi ruszą w sobotę o godzinie 13.30, a w niedzielę w samo południe. Dokładny harmonogram zawodów dostępny jest tutaj. Serdecznie zapraszamy.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock