TworzymyGłos Regionu

Hampel i Kubera wjechali do półfinałów IMP

Czwartek, 06 czerwca 2019 o 06:48, aktualizacja Środa, 26 czerwca 2019 o 19:17, autor: 0 436
Hampel i Kubera wjechali do półfinałów IMP

W Krośnie, Opolu i Gdańsku rozegrano ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Awans do 1/2 wywalczyli Jarosław Hampel oraz Dominik Kubera. 

Junior Fogo Unii Leszno okazał się najlepszy w opolskim półfinale. Drugie miejsce zajął Przemysław Pawlicki, a trzecia lokata przypadła w udziale zawodnikowi gospodarzy Hubertowi Łęgowikowi. Awansu nie zdołał wywalczyć Damian Baliński, który całe zawody zakończył na 12 miejscu zdobywając zaledwie 6 punktów. Z taką samą zdobyczą punktową zmagania zakończył inny reprezentant Stainer Unii Kolejarza Rawicz, Arkadiusz Pawlak, którego sklasyfikowano na 11 miejscu.

W Gdańsku o przepustkę do 1/2 IMP walczył natomiast Jarosław Hampel. Leszczynianin w całym turnieju wywalczył 11 punktów co pozwoliło mu zając czwarte, premiowane awansem miejsce. Z 13 punktami zwyciężył Szymon Woźniak, drugi był Maksym Drabik, a trzeci Kacper Gomólski. Dopiero na 13 miejscu sklasyfikowano Szymona Szlauderbacha, który zdobył 3 "oczka". 

W krośnieńskim ćwierćfinale zabrakło reprezentantów naszego regionu. Tam najlepszy okazał się Kacper Woryna. Drugie miejsce zajął Jakub Jamróg, a trzeci był Wiktor Lampart. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock