TworzymyGłos Regionu

Inaczej pojedziemy na Al. Jana Pawła II

Piątek, 09 sierpnia 2019 o 12:47, aktualizacja Wtorek, 13 sierpnia 2019 o 15:10, autor: 0 392
Inaczej pojedziemy na Al. Jana Pawła II

Wydział Inwestycji UM Leszno poinformował o zmianie organizacji ruchu. Od 11 sierpnia inaczej będzie odbywał się ruch na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. ks. Korcza oraz ul. Dąbrowskiego w Lesznie.

Już w sobotę rano rozpoczną się prace nad wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu. 11 sierpnia zostanie oddane do ruchu i uruchomiona sygnalizacja na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Grunwaldzką. Zakaz ruchu będzie obowiązywał na odcinku od ul. 17 stycznia do wysokości SP nr 7.

Ponieważ ul. ks. Korcza nie będzie przejezdna, do KM Policji i Biedronki dojedziemy od strony ul. 17 Stycznia. Z ul. gen. Dąbrowskiego skręcimy tylko w prawo na wiadukt. Szczególną ostrożność należy zachować na przejściach dla pieszych. Sygnalizacja świetlna będzie wyłączona.

Miejski Zakład Komunikacji wprowadził zmiany w kursowaniu linii 1, 2, 5, 8, 12. Linia nr 1 w kierunku Jagiełły Kościół nie zatrzyma się na przystanku Leszczyńskich / 17 Stycznia przy Policji. Natomiast w kierunku Rynek Zaborowski zatrzyma się na Jana Pawła Honda oraz na dodatkowym przystanku przy ul. CK Norwida (wysokość PEAMCO). Na linii nr 2 będzie obowiązywał przystanek zastępczy Leszczyńskich. Natomiast dla linii nr 5, przystankiem zastępczym będzie Leszczyńskich (dla przystanku Jana Pawła II Honda). Dla linii nr 8 i 12, jadących w kierunku Jagiełły Kościół i Jagiełły, przystanek zastępczy zlokalizowano na Al. Jana Pawła II pływalnia. Jadąc w kierunku Runku Zaborowskiego i Kłoda-Tarnowa Łąka przystaną na Al. Jana Pawła II pływalnia.

(Foto: UM Leszno)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock