TworzymyGłos Regionu

„Jak uczyć nasze dzieci patriotyzmu?” – I gminny konkurs dla rodziców i dzieci przedszkolnych

Poniedziałek, 02 lipca 2018 o 15:24, aktualizacja Poniedziałek, 09 lipca 2018 o 12:23, autor: 0 972
„Jak uczyć nasze dzieci patriotyzmu?” – I gminny konkurs dla rodziców i dzieci przedszkolnych

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, w gminie Święciechowa organizowany jest konkurs pod hasłem „Jak uczyć nasze dzieci patriotyzmu?”. Został on objęty honorowym patronatem przez Wójta Gminy Święciechowa.  

W konkursie mogą wziąć udział rodziny posiadające dzieci w wieku przedszkolnym, które będą uczęszczały do nowego przedszkola w Święciechowie. Zadaniem każdej rodziny będzie opracowanie scenariusza na przeprowadzenie jednych ciekawych, kreatywnych zajęć, zabawy lub innej aktywności o tematyce patriotycznej dla przedszkolaków.

Ostatnim zadaniem będzie przeprowadzenie zajęć według opracowanego scenariusza przy współpracy z dyrektorem i nauczycielami przedszkola w dniu 9 listopada 2018 r.

Scenariusz należy dostarczyć w formie papierowej lub elektronicznej do 15.08.2018 r.

Ogłoszenie wyników przez komisję konkursową nastąpi 26 sierpnia 2018 r. Po werdykcie, ok. 16:30 gościnnie wystąpi zespół Arka Noego.

Każdy członek zwycięskiej rodziny otrzyma w nagrodę biało-czerwony rower. Dla pozostałych uczestników konkursu przewidziane są nagrody pocieszenia.

Regulamin konkursu, wskazówki do scenariusza oraz przykładowy scenariusz dostępne są na oficjalnym portalu Gminy Święciechowa i okolic.

(zuza)

foto Oficjalny portal Gminy Święciechowa i okolic

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock