TworzymyGłos Regionu

Jarmark Św. Mikołaja

Czwartek, 29 listopada 2018 o 20:44, aktualizacja Środa, 02 stycznia 2019 o 13:16, autor: 0 314
Jarmark Św. Mikołaja

foto: UML

Już 7 grudnia do Leszna zawita Św. Mikołaj! Trzydniowy Jarmark rozpcznie spektaktukalarne widowisko, pełne różnych technik scenicznych i efektów specjalnych. W przedstawieniu będzie można zobaczyć szczudlarzy, ogniomiotaczy, akrobatów, taniec na szarfie, zjazd tyrolski i wiele innych.

Tradycyjnie już, w świątecznej atmosferze Prezydent Miasta Leszna rozświetli lampki na choince, oficjalnie rozpoczynając świąteczny czas w mieście.

W sobotę i niedzielę podczas Jarmarku Św. Mikołaja spotkać się będzie można z samym św. Mikołajem i jego prawdziwymi reniferami! W specjalnie przygotowanej zagrodzie będzie można zrobić sobie też zdjęcie w świątecznym klimacie.

W ciągu trzech dni rękodzielnicy zachwycą nas swoimi wyrobami. Wśród wystawców znajdą się zarówno artyści tworzący przedmioty z drewna, ceramikę, szyjący zabawki i torby. Będzie też ręcznie robiona biżuteria, ozdoby świąteczne i bombki certyfikowane. Słowem: każdy znajdzie coś dla siebie! Będzie to doskonała okazja do kupienia jedynego w swoim rodzaju prezentu. 

Godziny otwarcia Jarmarku:

Piątek: 17 - 20

Sobota: 12 -18

Niedziela 11- 16

źródło: UML

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock