TworzymyGłos Regionu

Już nie tylko przez telefon

- Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna wznawia bezpośrednie przyjęcia

Środa, 06 maja 2020 o 13:48, aktualizacja Środa, 06 maja 2020 o 14:22, autor: 0 832
Już nie tylko przez telefon

Mamy dobrą wiadomość dla rodziców. Od 6 maja bezpośrednią obsługę mieszkańców wznawia Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Rydzynia. 

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rydzynie od 6 maja br. wznawia bezpośrednią obsługę mieszkańców. Podczas wizyt w placówce zarówno pracownicy poradni, jak i rodzice z dziećmi będą musieli zachować nowe zasady higieniczne i sanitarne. Nadal zostaje utrzymana zasada kontaktowania się z poradnią drogą telefoniczną i pocztową, jednak będą już przeprowadzane konieczne diagnozy.

Otwarcie placówki jest ściśle powiązane z diagnozowaniem dzieci i uczniów w celu wydania opinii i orzeczeń ważnych dla przyszłości edukacyjnej i dalszych losów dzieci. Nie ma możliwości, aby te dokumenty otrzymać zdalnie. Zgodnie z zaleceniem Ministra Edukacji Narodowej szczególną opieką zostaną otoczone dzieci, które oczekują wydania nowych orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego i o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

Numer telefonu do Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Rydzynie - 65 538 00 55. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock