TworzymyGłos Regionu

Konferencja prasowa GI Malepszy Futsal Leszno (video)

Środa, 15 maja 2019 o 15:06, aktualizacja Niedziela, 19 maja 2019 o 17:51, autor: 0 291
Konferencja prasowa GI Malepszy Futsal Leszno (video)

Na specjalnie zorganizaowanej konferencji prasowej sezon 2018/2019 podsumowali działacze i trenerzy GI Malepszy Futsal Leszno. Prezes klubu Paweł Mrozkowiak oraz trener Tomasz Trznadel mówili też o planach na najbliższy sezon. 

Na temat spraw organizacyjnych wypowiadał się sternik leszczyńskiego klubu. - Przed sezonem zakładaliśmy, grę o pierwszą trójkę. Takiego sukcesu jednak nie zakładaliśmy - stwierdził prezes Paweł Mrozkowiak. 

Pod względem sportowym minione rozgrywki podsumował trener Tomasz Trznadel. - Mieliśmy w tym najlepszą ofensywę w lidze. Strzeliliśmy łącznie 125 bramek. Straciliśmy też najmniej bramek. jak na pierwszoligowe warunki byliśmy też dobrze przygotowani fizycznie - tłumaczył szkoleniowiec zespołu z Leszna. 

Nadchodzące rozgrywki dla biało-czerwonych będą sporym wyzwaniem. Leszczynianie zadebiutują bowiem w Futsal Ekstraklasie. O dalszych planach związanych m. in. z rozwojem drużyn młodzieżowych klubowi działacze poinformują na kolejnej konferencji prasowej, która odbędzie się w poniedziałek 27 maja. 

Zachęcamy również do obejrzenia materiału z wczorajszej konferencji prasowej, który przygotowała telewizja TVML. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock