TworzymyGłos Regionu

Lato w muzeum

Wtorek, 04 sierpnia 2020 o 12:58, autor: 0 172
Lato w muzeum

Muzeum Okręgowe w Lesznie zaprasza dzieci wraz z opiekunami na zajęcia z cyklu „Lato w muzeum”. W tym roku spotkania odbędą się na wystawie czasowej „Z głowy prababci – czepki, kopki, klapice…”. W trakcie ich trwania uczestnicy zapoznają się z przedstawionymi na wystawie elementami ludowego stroju męskiego i kobiecego, utrwalając wiadomości poprzez zabawę trójwymiarową układanką. Zwieńczeniem zajęć będzie pokolorowanie szablonu z postaciami odzianymi w charakterystyczny strój wielkopolski.

Zajęcia odbędą się w budynku dawnej synagogi, przy ul. G. Narutowicza 31, w dniach 12-13 sierpnia (dla rodzin z dziećmi) o godzinie 11:00, oraz 30 sierpnia (dla dorosłych) o godzinie 16.00. Spotkania potrwają około 60 minut. Koszt udziału w zajęciach wynosi 7,00 zł od dziecka, 9,00 zł od osoby dorosłej. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 65 5296140, w. 27 lub e-mail: edukacja@muzeum.leszno.pl. Ilość miejsc ograniczona. Przypominamy, że na terenie muzeum obowiązują zasady bezpieczeństwa: dezynfekcja rąk i noszenie maseczek.

Serdecznie zapraszamy!

tekst: Muzeum Okręgowe w Lesznie.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock