TworzymyGłos Regionu

Leszczynianie niepokonani po dwóch kolejkach

Środa, 01 lipca 2020 o 11:44, aktualizacja Sobota, 01 sierpnia 2020 o 13:14, autor: 0 135
Leszczynianie niepokonani po dwóch kolejkach

Dwie rundy walki o tytuł najlepszej drużyny w kraju mają za sobą speedrowerowcy LKS-u Szawera Leszno. Nasz zespół okazał się zdecydowanie lepszy od ekip z Poczesnej i Żołędowa. 

W swoim pierwszym spotkaniu w Poczesnej leszczynianie nie dali szans miejscowej Victorii. Podopieczni Adama Smoły pewni zwycięstwa w całym meczu byli już po 10 wyścigu, a ostatecznie triumfowali 92:56. 
Najwięcej punktów dla podopiecznych Adama Smoły zdobyli Mikołaj Michalski - 18 i Hubert Kielaszewski - 16. 

Równie efektowne zwycięstwo pomarańczowo-czarni odnieśli w miniony weekend. W inauguracyjnym meczu przed własną publicznością Szawer okazał się lepszy od Mustanga Żołędowo. Niedzielna potyczka nie była jednak dla naszego zespołu spacerkiem. Na początku spotkania gospodarze prowadzili, jednak ich przewaga nie była zdecydowana. Decydujący cios zawodnicy Szaweru wyprowadzili w połowie spotkania dwie podwójne wygrane 7:2 i 7:3 pozwoliły miejscowym na zbudowanie bezpiecznej przewagi. Ostatecznie aktualni Drużynowi Mistrzowie Polski triumfowali 87:60. 

W ligowej układance prowadzą Lwy Avia Częstochowa. Ekipa spod Jasnej Góry rozegrała do tej pory 3 spotkania, w których nie znalazła pogromcy. Trzeci w tabeli jest leszczyński Szawer, który ma za sobą 2 mecze i dwa zwycięstwa. 

źródło: speedwaynews.pl 
fot. Profil Częstochowa - Dzielnica Północ 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock