TworzymyGłos Regionu

Mają dziesiątego zawodnika

Czwartek, 18 lipca 2019 o 17:50, aktualizacja Wtorek, 30 lipca 2019 o 12:24, autor: 0 324
Mają dziesiątego zawodnika

Zwycięskiego składu się nie zmienia. Z takiego założenia wyszli działacze GI Malepszy Futsal Leszno, którzy postanowili przedłużyć umowę z Kamilem Kruszyńskim. 

"Kruchy" przygodę z piłką rozpoczynał od występów w Lechu Sulechów. Już jako 17-latek zadebiutował w III lidze w barwach Pogoni Świebodzin. Następnie przeniósł się do Formacji Port 2000 Mostki, która w sezonie 2014/2015 wywalczyła grę w barażach o II ligę. Od sezonu 2016/2017 łączy grę w IV ligowym klubie Dąb Przybyszów z występami na parkiecie. 

W minionych rozgrywkach 1. Polskiej Ligi Futsalu 26-latek dla ekipy z Leszna zdobył 19 bramek, z czego aż 5 w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Dragonowi Bojano. W swoim dorobku były gracz AZS-u Zielona Góra zapisał też 16 asyst. Podobnych, albo jeszcze lepszych statystyk sympatycznemu zawodnikowi życzymy na parkietach Futsal Ekstraklasy. 

źródło i fot. fan page Klubu Sportowego Futsal Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock