TworzymyGłos Regionu

Makabryczne znalezisko w Wijewie

Piątek, 27 lipca 2018 o 10:21, aktualizacja Poniedziałek, 13 sierpnia 2018 o 13:45, autor: 2 6940
Makabryczne znalezisko w Wijewie

Wczoraj użytkowników portalu Facebook zasmuciła, rozzłościła, rozemocjonowała wiadomość zamieszczona przez jedną z użytkowniczek, która opisała co znalazła w worku na śmieci w okolicach stawu w Wijewie.

Makabrycznego odkrycia dokonała jedna z mieszkanek Wijewa, która spacerując w okolicach ulicy Poselskiej odnalazła podejrzanie wyglądający worek na śmieci.

- Dzisiaj na ulicy Poselskiej w Wijewie przy stawie znaleziono worek z 5 szczeniakami 1 z nich przeżył. Ten kto to zrobił powinien się wstydzić i sam zamknąć się w tym worku!!! – pisze na swoim profilu mieszkanka. Wpis ten okrasiła zdjęciami obrazującymi to smutne znalezisko.

Pod wpisem ukazało się dużo komentarzy, z których zdecydowana większość nie nadaje się do publikacji. Jak dowiedzieliśmy się z Komendy Miejskiej w Lesznie do dzisiaj nikt nie złożył oficjalnego zgłoszenia możliwości popełnienia przestępstwa. Dlatego sami poinformowaliśmy policje, która spróbuje ustalić sprawcę. Z ustawy o ochronie zwierząt za uśmiercenie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zamieszczamy zdjęcia opublikowane na profilu Facebook. 

(olek/ foto: Facebook)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~ona
27.07.2018 10:50

Dlaczego autor zdjęć nie zgłosił tego na policję? dobrze ze redakcja jest czujna

avatar
~Piechu Pyr@
27.07.2018 18:52

policja lub prokuratura zmuszone są do wszczęścia postępowania z urzędu zgodnie z ustawą

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock