TworzymyGłos Regionu

Michał Bartkowiak mistrzem narciarskim

- mistrzostwa powiatu leszczyńskiego

Niedziela, 23 lutego 2020 o 23:52, autor: 0 141
Michał Bartkowiak mistrzem narciarskim

Michał Bartkowiak ze Święciechowy został mistrzem Leszna i powiatu leszczyńskiego w narciarstwie alpejskim. Rywalizacja tradycyjnie odbyła się w Zieleńcu.

Od czterech lat mistrzostwa Leszna i powiatu leszczyńskiego w narciarstwie odbywają się w Zieleńcu. Po raz drugi organizował je Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie, m.in. przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Na stoku w Zieleńcu pojawiło się blisko stu zawodników, głównie dzieci i młodzież. Po rywalizacji w poszczególnych kategoriach zorganizowany został finał, w którym zmierzyło się 15 najlepszych zawodników. Tytuł mistrza Leszna i powiatu leszczyńskiego zdobył mieszkaniec powiatu Michał Bartkowiak. Drugie miejsce zajął Michał Bończek, a trzecie - Artur Piotrowiak. Wśród pań najlepsza okazała się Aleksandra Laskowska, która w klasyfikacji ogólnej zdobyła piąte miejsce. Najlepszym snowboardzistą został Mateusz Śląski, przed Mikołajem Śląskim i Tomaszem Konikiem. Pierwsze miejsce w rywalizacji rodzin zajęła rodzina Bończek.- Roksana, Michał i Antonina.

Statuetki narciarzom na stoku wręczał starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, wicestarosta Maciej Wiśniewski oraz naczelnik Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Leszna Tomasz Szymański.

(Źródło: Powiat Leszczyński)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock