TworzymyGłos Regionu

Mierzejewo bawiło się z Myszką Miki, Smerfami i Królewną Śnieżką (video)

Niedziela, 11 lipca 2021 o 14:31, aktualizacja Niedziela, 11 lipca 2021 o 14:39, autor: 0 288
Mierzejewo bawiło się z Myszką Miki, Smerfami i Królewną Śnieżką (video)

Kiedy sytuacja epidemiczna się stabilizuje przypomina o sobie Stowarzyszenie Aktywne Mierzejewo. W sobotę 10 lipca we wsi położonej niecałe 20 km od Leszna udało się zorganizować sporo atrakcji głównie dla najmłodszych.

Na placu przy sali wiejskiej pojawiły się rozbrykane Smerfy, szalona Myszka Miki, przemiły Czerwony Kapturek oraz uśmiechnięta królewna Śnieżka. - Stwierdziliśmy, że możemy połączyć Dzień Dziecka z rozpoczęciem wakacji i zorganizować jeden wielki festyn rodzinny - tłumaczyła Milena Stachowiak, która na co dzień łączy rolę prezes Stowarzyszenia Aktywne Mierzejewo z funkcją sołtysa.

Nieco zastopowane przez pandemię szalone dziewczyny z Mierzejewa w przeszłości robił już sporo pozytywnych rzeczy dla lokalnej społeczności. Mieszkańcy obecni na wczorajszej imprezie wspominali m. in. festyn w stylu kowbojskim oraz Mikołajki dla najmłodszych. - Jeżeli nic nam nie pokrzyżuje planów na pewno wybierzemy się na wspólną rowerówkę oraz zorganizujemy ognisko dla mieszkańców - wyjaśniała Sylwia Sikorska z Aktywnego Mierzejewa.

O kolejnych inicjatywach mierzejewskiego stowarzyszenia informować będziemy za pośrednictwem naszego portalu. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia materiału video z wczorajszego festynu rodzinnego.

źródło: tvml.pl 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock