TworzymyGłos Regionu

Mieszkaniec Leszna poszukiwany ENA - zatrzymany w Holandii

Wtorek, 09 kwietnia 2019 o 11:56, autor: 0 311
Mieszkaniec Leszna poszukiwany ENA - zatrzymany w Holandii

Na terenie Holandii został zatrzymany 34-letni mieszkaniec Leszna, który był poszukiwany przez policjantów Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna został już przetransportowany do Polski i przebywa w areszcie, gdzie spędzi kolejne 3 lata.

34-latek z Leszna poszukiwany był od kilku lat za kradzieże rowerów, między innymi z terenów szkół oraz włamania do piwnic i pomieszczeń gospodarczych. Podstawą, która uruchomiła całą procedurę poszukiwawczą był list gończy wystawiony przez leszczyński Sąd. Kryminalni z Leszna ustalili, że mężczyzna może ukrywać się przed organami ścigania na terenie Holandii. Informację taką przekazali do sądu, który wydał Europejski Nakaz Aresztowania.

Czynności poszukiwawcze prowadzone przy współpracy leszczyńskiej i holenderskiej Policji doprowadziły do zatrzymania na terenie Holandii poszukiwanego.

W ubiegłym tygodniu został on przetransportowany do Polski i osadzony w areszcie śledczym. Teraz najbliższe trzy lata spędzi w polskim więzieniu.

Żródło: KMP Leszno

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaLesznoPrzyjdź, weź udział w biegu i pomóż 15 – letniemu Michałowi
23.04.20190 13
28 kwietnia 2019 (niedziela) w Karczmie Borowej odbędzie się X edycja Biegu ,,Transplantacja to Życie” na 5 km - to projekt społeczny realizowany przez Zespół Szkół Nr 4 im. ...
nazwa
Dni Gminy Krzemieniewo
23.04.20190 33
nazwa
Klekoty w Bukówcu
23.04.20190 39

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock