TworzymyGłos Regionu

Nicoletta Dudziak Mistrzynią Świata Juniorek

Wtorek, 14 maja 2019 o 15:07, aktualizacja Piątek, 17 maja 2019 o 15:47, autor: 0 372
Nicoletta Dudziak Mistrzynią Świata Juniorek

Fantastycznie dla leszczynianki Nicoletty Dudziak ułożyły się Mistrzostwa Świata Juniorów rozgrywane w czeskich Rokycanach. Reprezentantka leszczyńskiej Polonii wspólnie z Nicolą Kobiór zwyciężyłą w rywalizacji tandemów. 

Kulanie w Czechach leszczynianka rozpoczęła od rywalizacji drużynowej. Polki, wśród których wystąpiła również inna polonistka Angelika Ciszewska zajęły ostatecznie czwartą lokatę. 

Brak medalu w drużynie Nicoletta powetowała sobie w rywalizacji tandemów. Wspólnie z Nicolą Kobiór z Polonii Łaziska Górne nasza zawodniczka sięgnęła po złoty medal w kategorii U-18 pokonując w finale reprezentantki Austrii. 

Złoto duetu Dudziak - Kobiór nie był jedynym medalem, jaki nasi reprezentanci wywalczyli w Czechach. Z brązowymi krążkami do kraju wrócą również Jakub Cwojdziński i Szymon Kosz, którzy rywalizację w tandemach zakończyli na najniższym stopniu podium. 

fot. kręgle.net

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock